Aylık Oğlak YorumuOğlakNisan 2023 & Oğlak ve Yükselen Oğlak

Mart 23, 20230
koç burcunda güneş tutulması

Merhaba yükselen oğlak ve oğlak burçları

Nisan ayı baharı karşılarken, yılın ilk güneş tutulmasını ve hatta Koç ve Terazi tutulmalarının da ilkini ağırlıyor.

6 Nisan terazi dolunayı

Dolunay kariyer evinizde gerçekleşiyor. 10 ev kardinal aks olarak nitelendirilen önemli bir alan olduğu için, hayatınıza dair önemli kararlar almadan önce abartılı tepkiler vermediğinizden emin olmalısınız. Zira dolunaya jüpiter eşlik ediyor. İşten ayrılmak, yeni işe başlamak, ev taşımak ve süregelen ilişkinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz. Haritası uygun olanlar bu dönemde evlilik kararı alabilirler Bir kısım yükselen oğlaklar aileye yeni bir üye / çocuk getirmeye karar verebilirler. Bu dolunay sizi biraz gereceği için özellikle otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

20 nisan koç burcunda güneş tutulması

Koç ve terazi burçlarında gerçekleşecek olan tutulmanın ilki olan; 29 derece koç burcundaki güneş tutulması etkilerini hızlı gösterebilir. Tutulmalar doğası gereği hoşumuza gitsin gitmesin hayatımızı değiştirir. Siz oğlak burçları bu tutulması çok önemli alanlarda alacaksınız. O nedenle 2024 sonunda hayatını baştan yaratacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Tutulma sizin haritanızın 4. evinde gerçekleşiyor aileniz, eviniz ve köklerinizle ilgili konuları gündeme getirebilir. Ebeveynlerinizle ilgili bir konu sizi meşgul edebilir. Anne babanızla ilgilenebilir, onlarla ilişkinizde ani tepkisel tutumlar sergileyebilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız ev ve işiniz arasındaki tempoyu düzenlemek zorunda kalabilirsiniz. Çalışmayanlar için beklenmedik bir iş fırsatı oluşabilir. Haritanızda ateş ve hava elementi baskında iş ve para konusunda destek bulabilirsiniz. Eğer siz 15-20 ocak arasında doğmuş bir oğlaksanız sağlığınıza dikkat etmelisiniz! haritanızda aslan burcunun kestiği alanda değişimler yaşayabilirsiniz. Belki de hayatınıza cinsel bir çekim yaşadığınız yeni biri girebilir.

22 Nisan merkür retrosu başlıyor!

21 Nisanda s pozisyona geçerek retro hareketine başlayacak. Bir gezegen retroya hazırlanıyorsa yavaşlar. Yavaşlıyorsa tam da o gün her şey kitlenebilir. 22 nisanda merkür tam uranüsle kavuşuma giderken, retro hareketine başlıyor. 15 derece boğa geçtiğimiz yıl gerçekleşen tutulmaları tetikliyor olacak burada durağan hareketine başlaması çokta hayra alamet değil. 20 nisanda gerçekleşen koç burcundaki güneş tutulmasının da sert etkileriyle birden fazla kez deneyimleyeceğimiz zorlu durumlar ortaya çıkabilir! Boğa sizin 5. eviniz zihinsel odağınız 4 nisandan bu yana ilişkilerinize ve çocuklarınıza veya borsa vb alana kaymış durumda. Retro size eski bir sevgiliyi gündeme getirebilir. Yetişkin bir çocuğunuz varsa aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir.

Satürn 7 Martta 2,5 yıl boyunca kalacağı balık burcuna geçti. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim ve burcunuza göre etkilerini anlattığım  videolara göz atmayı unutmayın!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade