Aylik Terazi YorumuTeraziNisan 2023 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Mart 23, 20230
koç burcunda güneş tutulması

Merhaba yükselen teraziler ve terazi burçları

Nisan ayı baharı karşılarken, yılın ilk güneş tutulmasını ve hatta Koç ve Terazi tutulmalarının da ilkini ağırlıyor.

6 Nisan terazi dolunayı

Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan bu dolunay özellikle ekim ayının ortasında doğanlar için önemli sonlanmalar ve başlangıçlar getirebilir. Kendinizi nasıl ifade ettiğiniz, bireysel tutumunuz, ikili ilişkileriniz önem kazanabilir. Eğer yalnız bir yükselen teraziyseniz hayatınıza yeni birini almak isteyebilirsiniz. Bu ilişkide cinsellik zihninizi çok meşgul edebilir. Aynı zamanda saçınız ve görünümünüzde değişikliğe gidebilirsiniz. Süregelen ilişkinizde evlilik kararı alabilirsiniz. İlişki içinde çok verici olmak sizi yormuş olabilir, bu noktada oturup sorunu konuşmak yerine kaçıyorsanız bilinç dışı korkularınızla kaybolabilirsiniz. Zira dolunay yöneticisi kriz evinde.

20 nisan koç burcunda güneş tutulması

Koç ve terazi burçlarında gerçekleşecek olan tutulmanın ilki olan; 29 derece koç burcundaki güneş tutulması etkilerini hızlı gösterebilir. Tutulmalar doğası gereği hoşumuza gitsin gitmesin hayatımızı değiştirir. Sizin burcunuzu da içine alan 2023 ve 2024 tutulmalarının ilki karşıt burcunuzdan geliyor! Dolayısıyla en yoğun etkiyi alacak olanlardansınız! hızlı ve cesur adımlar atabilirsiniz. Tutulma sizin ikili İlişkiler alanınızda gerçekleşiyor. Partnerinizle aranızda çatışma ve kavgalar olabilir! Sözlerin keskin ve yaralayıcı yanlarıyla yüzleşmek rahatsız edici olsa da sorunları görmezden gelmek ve susmak size bir şey kazandırmayacaktır. Süregelen ilişkinizde özellikle Venüs’ünüz tutulmadan olumlu açılar alıyorsa (üçgen, seksitil) evliliğe karar verebilirsiniz. Aylar içinde bir bakmışsınız sizi tebrik ediyoruz. Eğer siz 15-20 ekim arası doğmuş bir terazi burcuysanız özellikle böbrek sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Diğer taraftan kariyerinizle ilgili konular bu dönem önem kazanabilir!

22 Nisan merkür retrosu başlıyor!

21 Nisanda s pozisyona geçerek retro hareketine başlayacak. Bir gezegen retroya hazırlanıyorsa yavaşlar. Yavaşlıyorsa tam da o gün her şey kitlenebilir. 22 nisanda merkür tam uranüsle kavuşuma giderken, retro hareketine başlıyor. 15 derece boğa geçtiğimiz yıl gerçekleşen tutulmaları tetikliyor olacak burada durağan hareketine başlaması çokta hayra alamet değil. 20 nisanda gerçekleşen koç burcundaki güneş tutulmasının da sert etkileriyle birden fazla kez deneyimleyeceğimiz zorlu durumlar ortaya çıkabilir! Boğa sizin 8. eviniz zihinsel odağınız 4 nisandan bu yana maddi konulara kaymış olabilir. Retro ile birlikte eşiniz yada ortaklarınızın kaynaklarında aksaklıklar olabilir. Gizemli konulara ilgi duyabilir, psikoloji okumaları yapabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili uzun zamandır ertelenen bir operasyona girebilirsiniz.

Satürn 7 Martta 2,5 yıl boyunca kalacağı balık burcuna geçti. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim ve burcunuza göre etkilerini anlattığım  videolara göz atmayı unutmayın!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade