AslanAylık Aslan YorumuOcak 2022 & Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Ocak 10, 20220
aylık burç yorumu

Merhaba sevgili yükselen aslan ve aslan burçları,

İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bırakırken yeni bir yıla büyük hayallerle giriyoruz. Biliyorum ki çok korkutucu şeyler okuyoruz diye endişe duyuyorsunuz. Daha önceki yazılarımda ve videolarımda da belirttiğim üzere bu yıl aslında geçtiğimiz yıla nazaran ne olduğu belirgin bir yıl olacak. Öyle sisler puslar belirsiz durumlar yerine net olacağız. Her şey ya siyah ya beyazdır söylemi mottomuz olacak. Dualiteyi sonuna kadar deneyimleyecek hatta aslında varlığını fark edeceğiz. Gölgelerimizle yüzleşip, ciddi bir arınma yaşayacağız. Gördüğünüz üzere böyle bakınca korkulacak çokta bir şey olmadığını göreceğiz.

2 Ocak’ta gerçekleşecek oğlak yeni ayıyla iş, çalışma koşullarınızda yeni düzenlemeler söz konusu olabilir. Sabır gerektiren işlere başlayabilir, astlarınızla ilişkilerinizde araya mesafe koyabilirsiniz. İş yaşamınızla ilgili gerçekçi yaklaşımlarınız beklenmedik yaratıcı projeler ortaya çıkarmanızı sağlayabilir.

Bu süreçte sağlığınıza önem vermeniz gerekebilir. Özellikle diş, kemik ağrılarına açıksınız. Cildinizde keyfinizi kaçıracak bir sivilce çıkabilir. Yeni bir evcil hayvan edinebilirsiniz, belki de bir hayvan barınağına yardımda bulunabilirsiniz.

12 Ocak haftasında netleşecek Mars Neptün karesi halsizlik, keyifsizlik, yorgunluk belirgin düzeyde hissedilir olabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Müziği bir şifa yöntemi olarak kullanabilirsiniz. Vücudun frekansını yükseltmek adına mantralar dinleyebilirsiniz.

13 Ocaktaki Merkür retrosu etkileri ile ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşecek olan Merkür retrosu evliliğiniz, ortaklıklarınız, danışanlarınız ve davalarınızla ilgili konuları gündeme getirebilir. Yalnızca duygusal ilişkilerde değil aynı zamanda her türlü ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar, lafı başka yere çekme, alınganlıklar olabilir. Ortak kazanımlarınız tartışmaya açılabilir. Beklenmedik bir harcama yapabilirsiniz. Uzun süredir beklenen paranın gelmesi sizi sevindirebilir. Sosyal çevrenizi kariyere dair hayallerinizi gözden geçirebilir, arkadaşlarınızdan bazıları ile aranıza mesafe koymak zorunda kalabilirsiniz!

26 Ocaktan itibaren gündelik rutinlerinizde gözden geçirmeniz gereken konular ortaya çıkabilir, uzun süredir ertelediğiniz diyete başlama fırsatı yakalayabilirsiniz.

18 Ocak’ta gerçekleşecek yengeç dolunayı bilinç dışı ve kontrol edemediğiniz konuları ifade eden bir alanda gerçekleşiyor. Kontrol edilemediğin konuları anlayışla karşılayarak akışa bırakmalısınız.

Biraz olsun içe dönmek size çok iyi gelecektir. İçsel korkularınız artabilir, fazlasıyla karamsar davranabilirsiniz. Arkanızdan dönen bazı dolaplarla yüzleşmek sizi fazlasıyla sertleştirebilir. Diğer taraftan ailenizden ve ebeveynlerinizden beklenmedik destekler görebilirsiniz. Uzun zamandır aradığınız ev önünüze gelebilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ozlemsomuncu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373