Aylık Başak YorumuBaşakOcak 2022 & Başak ve Yükselen Başak Burçları

Ocak 10, 20220
aylık burç yorumu

Merhaba sevgili yükselen başak ve başak burçları,

İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bırakırken yeni bir yıla büyük hayallerle giriyoruz. Biliyorum ki çok korkutucu şeyler okuyoruz diyor endişe duyuyorsunuz. Daha önceki yazılarımda ve videolarımda da belirttiğim üzere bu yıl aslında geçtiğimiz yıla nazaran ne olduğu belirgin bir yıl olacak. Öyle sisler puslar belirsiz durumlar yerine net olacağız. Her şey ya siyah ya beyazdır söylemi mottomuz olacak dualiteyi sonuna kadar deneyimleyecek hatta aslında varlığını fark edeceğiz. Gölgelerimizle yüzleşip, ciddi bir arınma yaşayacağız. Gördüğünüz üzere böyle bakınca korkulacak çokta bir şey olmadığını göreceğiz.

2 Ocak’ta gerçekleşecek oğlak yeni ayıyla aşk ve flört yaşamınız renklenebilir. Hayattan zevk aldığınız, yaratıcı çalışmalarla ilgilendiğiniz bir süreçtesiniz. Süregelen ilişkinizde ciddi adımlar atmak isteyebilirsiniz, ancak unutmayalım ki Venüs Retro’sundayız! Kötü giden ilişkilerde can acıtacak durumlar söz konusu olabilir. Çocuklarınızla ilgilenebilir, onların gelişimiyle ilgili ciddi projeleri gözden geçirebilirsiniz. Hayattan zevk aldığınız konularda güncelleme zamanı, beklenmedik bir zamanda yurt dışına gitmeyi planlayabilirsiniz.

12 Ocak haftasında netleşecek Mars Neptün karesi halsizlik, keyifsizlik, yorgunluk belirgin düzeyde hissedilir olabilir. Özellikle aşk yaşamınızı sizin tüm enerjinizi alabilir. Müziği bir şifa yöntemi olarak kullanabilirsiniz. Vücudun frekansını yükseltmek adına mantralar dinleyebilirsiniz.

13 Ocak itibarıyla ilişkiler alanınızda gerçekleşecek olan merkür retrosu sağlığınız, günlük rutinlerinizle ilgili düzenlemeler yapabilir, çalışma ortamınızda değişikliğe gidebilirsiniz. İş yaşamınız, astlarınızla olan ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar ve aksaklıklar olabilir. İş hayatınız, kariyeriniz, iş çevrenizle ilgili konulara odaklı olduğunuz bir aydasınız! Uzun süredir ertelediğiniz konularla ilgilenebilir, eksikleri tamamlayabilirsiniz. Beslenme düzeninizi değiştirmek, uyku saatlerinizi düzenlemek üzere kararlar alabilirsiniz. Gereksiz işlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz!

18 Ocak’ta gerçekleşecek yengeç dolunayı arkadaşlıklarınızı temsil eden bir alanda gerçekleşiyor. Sosyal çevrenizde tanıştığınız yeni heyecan verici bir ilişki yanı başınızda olabilir. Yine de venüs retrosun da olduğumuzu unutmadan sağlam adımlarla ilerlemelisiniz. Hayata, kariyerinize dair ciddi kararlar alabilirsiniz, Plan ve program yaparak bunlara sıkı sıkıya bağlı hareket edebilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz terfi haberi gelebilir. Gruplara, derneklere girmek ve başkaları için bir şeyler yapmak size iyi gelebilir.

26 Ocaktan itibaren eski bir sevgili merhaba diyebilir, süregelen ilişkinizde yanlış anlaşılmalar olabilir. Hayattan keyif aldığınız konuları gözden geçirebilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade