Aylık Yengeç YorumuYengeçOcak 2022 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Ocak 10, 20220
aylık burç yorumu

Merhaba sevgili yükselen yengeçler ve yengeç burçları,

İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bırakırken yeni bir yıla büyük hayallerle giriyoruz. Biliyorum ki çok korkutucu şeyler okuyoruz diyor endişe duyuyorsunuz. Daha önceki yazılarımda ve videolarımda da belirttiğim üzere bu yıl aslında geçtiğimiz yıla nazaran ne olduğu belirgin bir yıl olacak. Öyle sisler puslar belirsiz durumlar yerine net olacağız. Her şey ya siyah ya beyazdır söylemi mottomuz olacak dualiteyi sonuna kadar deneyimleyecek hatta aslında varlığını fark edeceğiz. Gölgelerimizle yüzleşip, ciddi bir arınma yaşayacağız. Gördüğünüz üzere böyle bakınca korkulacak çokta bir şey olmadığını göreceğiz.

2 Ocak’ta gerçekleşecek oğlak yeni ayıyla ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşecek. İlişkileriniz sizleri olabildiğince gerçekçi kılabilir. Soğuk ve mesafeli, belki de bir mantık evliliğine çekiliyor olabilirsiniz. Evliliğiniz, eşiniz ya da ortaklarınızın ön planda olacağı günlerdesiniz.

Anlaşmalar, imzalarla ortaklığa girişmek, yol arkadaşlığı yapmak için yoğun bir çekilme yaşıyor olsanız da Venüs Retro’sun da ciddi bir karar almamanızı tavsiye ederim. Zihnen fazlasıyla kuruntulu olabilirsiniz. Sosyal çevrenizden beklenmedik bir destek görebilirsiniz.

12 Ocak haftasında netleşecek Mars Neptün karesi halsizlik, keyifsizlik, yorgunluk belirgin düzeyde hissedilir olabilir. Özellikle ilişkiler sizin enerjinizi alabilir. Müziği bir şifa yöntemi olarak kullanabilirsiniz. Vücudun frekansını yükseltmek adına mantralar dinleyebilirsiniz.

13 Ocaktaki Merkür retrosu etkileri ile uzun süredir ertelenen borçlar, giderler, krediler gündeme gelebilir. Eşin kaynakları ile ilgili bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Bir bakarsınız geçmişten kalmış bir borç ve ödeme çıkmış! Bu süreçte zihinsel dağınıklık yaşayabilirsiniz o nedenle anlaşma ve sözleşmelerde gözden kaçırılmış bazı konular canınızı sıkabilir, dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizle iletişim problemleri olabilir bu nedenle alınganlık etmemeye gayret etmelisiniz. 26 Ocaktan itibaren ilişkinizde geçmişten kapanmış bir konu yeniden gündeme gelebilir. Bilinçdışı korkulara kapılmamaya bu dönemde önemli kararlar vermemeye gayret etmelisiniz. Eski bir sevgili kapınızı aralayabilir.

18 Ocak’ta gerçekleşecek yengeç dolunayı kişiliğinizi, kimliğinizi temsil eden bir alanda. Bu süreçte göz önünde olduğunuz, kararlı, istikrarlı ve çalışkan tavırlar sergileyebilirsiniz. Beden sağlığınıza dikkat etmekte fayda var. Özellikle kemikler, dişler ve cilt konusunda hassas olduğunuz bir dönem. Bu zamanda spora, diyete başlamak isterseniz yeni aydan 2 gün sonra başlayabilirsiniz. Fiziksel görünümünüzde değişiklikler yapmak istiyorsanız marjinal şeyleri tavsiye etmiyorum malum venüs retrosu devam ediyor.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade