Aylık İkizler YorumuİkizlerOcak 2022 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Ocak 10, 20220
aylık burç yorumu

Merhaba yükselen ikizler be ikizler burçları,

Finansal konular, borç alacak dengesinin kurulmasıyla ilgilendiğiniz bu yeni ay size beklenmedik harcamalar getirebilir. Hem kendi kaynaklarınızı hem de eşiniz ya da ortağınızın kaynaklarını düzenlemek isteyebilirsiniz. Diğer taraftan içsel korkularınız açığa çıkabilir, gerçekçilikle karamsarlık arasındaki ince çizgiyi aşmamanızı tavsiye ederim. Heyecan verici bir ilişkiyi derin, tutku dolu bir ilişkiye dönüştürmek isteyebilirsiniz. Dikkat Venüs retrosu hala bitmedi! Sözü geçen, otoriter birinden destek görebilirsiniz.

12 Ocak haftasında netleşecek Mars neptün karesi halsizlik, keyifsizlik, yorgunluk belirgin düzeyde hissedilir olabilir. Özellikle kariyer konuları enerjinizi alabilir. Müziği bir şifa yöntemi olarak kullanabilirsiniz. Vücudun frekansını yükseltmek adına mantralar dinleyebilirsiniz.

13 Ocaktaki Merkür Retro’su sizi eğitim konularına yöneltebilir, yeni bir eğitim almayı düşünebilirsiniz. Uzaktan akrabalarınızla karşılaşabilir veya aranızda ortaya çıkabilecek yanlış anlaşılmalar nedeniyle birtakım gerginlikler yaşayabilirsiniz! Vize alma, yurt dışı seyahatlerde aksamalar söz konusu olabilir. Uzun süredir aksattığını konuları gözden geçirebilirsiniz. Akademik konularla ilgilenmek isteyebilir, bazı konuları hukuki boyuta taşıyabilirsiniz. Sağlığınızda dikkat etmeniz gereken durumlar olabilir siz yükselen ikizler burçları retrolardan en çok etkilenenler arasındasınız. Özellikle 26 ocaktan itibaren bilinç dışı konularla ilgilenebilir, tutku dolu bir ilişkiye çekilebilirsiniz.

18 Ocak’ta gerçekleşecek yengeç dolunayı kaynaklarınızı ifade eden bir alanda gerçekleşiyor. Maddi kaynaklarınızı gözden geçirebilir, elinizdeki parayı sağlamlaştırmayı düşünebilirsiniz. Çok harcama yapmaktan hoşlanmadığınız bu süreçte kıtlık bilincine girmemek adına elinizi biraz gevşetmekte fayda var. Öz değeriniz konusunda sorgulama içinde olabilirsiniz, değerli ve özel olduğunuzu bilmelisiniz. Hobileriniz ve yaratıcı yönlerinizi paraya dönüştürmek isterseniz bunu başarmak için çok uygun bir dönem.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade