Aylık Boğa YorumuBoğaOcak 2022 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Ocak 10, 20220
aylık burç yorumu

Merhaba yükselen boğa ve boğa burçları,

İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bırakırken yeni bir yıla büyük hayallerle giriyoruz. Biliyorum ki çok korkutucu şeyler okuyoruz diyor endişe duyuyorsunuz. Daha önceki yazılarımda ve videolarımda da belirttiğim üzere bu yıl aslında geçtiğimiz yıla nazaran ne olduğu belirgin bir yıl olacak. Öyle sisler puslar belirsiz durumlar yerine net olacağız. Her şey ya siyah ya beyazdır söylemi mattomuz olacak dualiteyi sonuna kadar deneyimleyecek hatta aslında varlığını fark edeceğiz. Gölgelerimizle yüzleşip, ciddi bir arınma yaşayacağız. Gördüğünüz üzere böyle bakınca korkulacak çokta bir şey olmadığını göreceğiz.

2 Ocak’ta gerçekleşecek oğlak yeni ayıyla hayata dair hedeflerinizde güncellenme zamanı. Sağlam ve sıkı adımlarla ilerlemek isteyeceksiniz. Yabancı ülkeler, seyahatler, hukuki konular gündeme gelebilir. Yeni bir eğitim almaya karar verebilir, hayata dair yeni öğretilere kulak kabartabilirsiniz. Uzaktan akrabalarınızla karşılaşabilir veya aranızda ortaya çıkabilecek yanlış anlaşılmalar nedeniyle birtakım gerginlikler yaşayabilirsiniz! Vize alma, eğitim alma veya verme, akademik konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Eski sevgilinizin araması an meselesi!

12 Ocak haftasında netleşecek Mars Neptün karesi halsizlik, keyifsizlik, yorgunluk belirgin düzeyde hissedilir olabilir. Özellikle akademik, hukuki konular enerjinizi aşağı çekebilir. Müziği bir şifa yöntemi olarak kullanabilirsiniz. Vücudun frekansını yükseltmek adına mantralar dinleyebilirsiniz.

13 Ocaktaki merkür retrosu etkileri ile kariyer alanında bir takım sıkıntılar ortaya çıkabilir, üstlerinizle aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir. Uzun zamandır beklediğiniz sürekli ertelen terfi bu dönemde gerçekleşebilir. Maddi olarak harcamalarınız artabilir, sanatsal aktiviteler ve hobileriniz için zaman yaratabilirsiniz. Eski bir sevgili kapınızı aralayabilir, ciddi bir adım atmak isteyebilir. Süregelen ilişkinizde yanlış anlaşılmalar, çatışmalar ve krizler olabilir. Eğer çocuklarınız varsa onlarla ilişkili konularda harcama yapmanız gerekebilir. 26 ocaktan itibaren yurt dışı konuları, akademik konular gündeme gelebilir.

18 Ocak’ta gerçekleşecek yengeç dolunayı iletişim evinizde gerçekleşecek bu yeni ay sert, gerçekçi ve birazda karamsar bir tutum sergilemenize neden olabilir. Kardeşiniz, yakın çevreniz ve akrabalarınızla ilişkilerinizde beklenmedik gerginlik olabilir. Diğer taraftan ticari girişimler yapmak, ortaklı işlere başlamayı planlıyor olabilirsiniz ancak venüs retro yaptığı için acele etmemeli, kararınızı gözden geçirmelisiniz. Bu dönemde kısa seyahatler yapmak iyi gelebilir, zihninizde yaratıcı projelere yer açmış olursunuz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade