Aylık Balık YorumuBalıkOcak 2022 & Balık ve Yükselen Balık Burçları

Ocak 10, 20220
aylık burç yorumu

Merhaba yükselen balık ve balık burçları,

İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bırakırken yeni bir yıla büyük hayallerle giriyoruz. Biliyorum ki çok korkutucu şeyler okuyoruz diyor endişe duyuyorsunuz. Daha önceki yazılarımda ve videolarımda da belirttiğim üzere bu yıl aslında geçtiğimiz yıla nazaran ne olduğu belirgin bir yıl olacak. Öyle sisler puslar belirsiz durumlar yerine net olacağız. Her şey ya siyah ya beyazdır söylemi mottomuz olacak dualiteyi sonuna kadar deneyimleyecek hatta aslında varlığını fark edeceğiz. Gölgelerimizle yüzleşip, ciddi bir arınma yaşayacağız. Gördüğünüz üzere böyle bakınca korkulacak çokta bir şey olmadığını göreceğiz.

2 Ocak’ta gerçekleşecek oğlak yeni ayı arkadaşlıklarınızı temsil eden bir alanda gerçekleşiyor. Sosyal çevrenizde tanıştığınız yeni heyecan verici bir ilişki yanı başınızda olabilir. Yine de venüs retrosun da olduğumuzu unutmadan sağlam adımlarla ilerlemelisiniz.

Hayata, kariyerinize dair ciddi kararlar alabilirsiniz. Plan ve program yaparak bunlara sıkı sıkıya bağlı hareket edebilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz terfi haberi gelebilir. Gruplara, derneklere girmek ve başkaları için bir şeyler yapmak size iyi gelebilir.

12 Ocak haftasında netleşecek Mars Neptün karesi halsizlik, keyifsizlik, yorgunluk belirgin düzeyde hissedilir olabilir. Müziği bir şifa yöntemi olarak kullanabilirsiniz. Vücudun frekansını yükseltmek adına mantralar dinleyebilirsiniz.

13 Ocak itibarıyla ilişkiler alanınızda gerçekleşecek olan merkür retrosu sizleri bilinç dışı konulara, içsel şifalanma konularına yönlendirebilir. Korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Takıntılarınız açığa çıkabilir, geçmişten kalan konulara kafa yorabilirsiniz. Bu dönem içinize dönmek meditatif çalışmalar yapmak için uygun bir dönem. Ailenizle ilgili konular, evliliğiniz ve ortaklı ilişkilerinizde eski bir konu yeniden gündeme gelebilir. Duygusal yaklaşımları olan siz yükselen balıklar bu konuları bu dönem abartmaya maili olabilirsiniz.

Zihniniz sürekli aktif olabilir!

18 Ocak’ta gerçekleşecek yengeç dolunayı yeni aşk ve flört alanınızda gerçekleşiyor. Hayattan zevk aldığınız, yaratıcı çalışmalarla ilgilendiğiniz bir süreçtesiniz. Süregelen ilişkinizde ciddi adımlar atmak isteyebilirsiniz, ancak unutmayalım ki venüs retrosundayız! Kötü giden ilişkilerde can acıtacak durumlar söz konusu olabilir. Çocuklarınızla ilgilenebilir, onların gelişimiyle ilgili ciddi projeleri gözden geçirebilirsiniz. Hayattan zevk aldığınız konularda güncelleme zamanı, beklenmedik bir zamanda yurt dışına gitmeyi planlayabilirsiniz.

26 Ocaktan itibaren eski arkadaşlar ile görüşebilir, kariyerde yeni hedefler belirleyebilir, projeler yapabilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade