Aylık Kova YorumuKovaOcak 2022 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Ocak 10, 20220
aylık burç yorumu

Merhaba yükselen kova ve kova burçları,

İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bırakırken yeni bir yıla büyük hayallerle giriyoruz. Biliyorum ki çok korkutucu şeyler okuyoruz diyor endişe duyuyorsunuz. Daha önceki yazılarımda ve videolarımda da belirttiğim üzere bu yıl aslında geçtiğimiz yıla nazaran ne olduğu belirgin bir yıl olacak. Öyle sisler puslar belirsiz durumlar yerine net olacağız. Her şey ya siyah ya beyazdır söylemi mottomuz olacak dualiteyi sonuna kadar deneyimleyecek hatta aslında varlığını fark edeceğiz. Gölgelerimizle yüzleşip, ciddi bir arınma yaşayacağız. Gördüğünüz üzere böyle bakınca korkulacak çokta bir şey olmadığını göreceğiz.

2 Ocak’ta gerçekleşecek oğlak yeni ayı bilinç dışı ve kontrol edemediğiniz konuları ifade eden bir alanda gerçekleşiyor. Kontrol edilemediğin konuları anlayışla karşılayarak akışa bırakmalısınız.

Biraz olsun içe dönmek size çok iyi gelecektir. İçsel korkularınız artabilir, fazlasıyla karamsar davranabilirsiniz. Arkanızdan dönen bazı dolaplarla yüzleşmek sizi fazlasıyla sertleştirebilir. Diğer taraftan ailenizden ve ebeveynlerinizden beklenmedik destekler görebilirsiniz. Uzun zamandır aradığınız ev önünüze gelebilir.

12 Ocak haftasında netleşecek Mars Neptün karesi halsizlik, keyifsizlik, yorgunluk belirgin düzeyde hissedilir olabilir. Müziği bir şifa yöntemi olarak kullanabilirsiniz. Vücudun frekansını yükseltmek adına mantralar dinleyebilirsiniz.

13 Ocak itibarıyla ilişkiler alanınızda gerçekleşecek olan merkür retrosu uzun süredir ertelediğiniz sağlık muayenelerinizi yaptırabilir, fiziksel görünümünüzde değişikliğe gidebilirsiniz. Bilinçdışınızla yüzleşme içinde olacağınız, içsel bir aydınlanma ile kendinizle sohbet edeceğiniz retro sürecinde rüyalarınız hareket kazanabilir. Bu süreçte korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Eski bir sevgili merhaba diyebilir, süregelen ilişkilerinizle ilgili kuruntularınız artabilir. Tutku dolu bir ilişkiye, kontrol edemediğiniz durumların içine çekilebilirsiniz.

18 Ocak’ta gerçekleşecek yengeç dolunayı ile iş, çalışma koşullarınızda yeni düzenlemeler söz konusu olabilir. Sabır gerektiren işlere başlayabilir, astlarınızla ilişkilerinizde araya mesafe koyabilirsiniz. İş yaşamınızla ilgili gerçekçi yaklaşımlarınız beklenmedik yaratıcı projeler ortaya çıkarmanızı sağlayabilir.

Bu süreçte sağlığınıza önem vermeniz gerekebilir. Özellikle diş, kemik ağrılarına açıksınız. Cildinizde keyfinizi kaçıracak bir sivilce çıkabilir. Yeni bir evcil hayvan edinebilirsiniz, belki de bir hayvan barınağına yardımda bulunabilirsiniz.

26 Ocaktan itibaren kendinizi ifade etmekte zorlandığınızı düşünebilirsiniz bu süreçte yazmak iyi gelebilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade