Aylık Oğlak YorumuOğlakOcak 2022 & Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

Ocak 10, 20220
aylık burç yorumu

Merhaba sevgili yükselen oğlak ve oğlak burçları,

İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bırakırken yeni bir yıla büyük hayallerle giriyoruz. Biliyorum ki çok korkutucu şeyler okuyoruz diyor endişe duyuyorsunuz. Daha önceki yazılarımda ve videolarımda da belirttiğim üzere bu yıl aslında geçtiğimiz yıla nazaran ne olduğu belirgin bir yıl olacak. Öyle sisler puslar belirsiz durumlar yerine net olacağız. Her şey ya siyah ya beyazdır söylemi mottomuz olacak dualiteyi sonuna kadar deneyimleyecek hatta aslında varlığını fark edeceğiz. Gölgelerimizle yüzleşip, ciddi bir arınma yaşayacağız. Gördüğünüz üzere böyle bakınca korkulacak çokta bir şey olmadığını göreceğiz.

Doğum gününüz kutlu olsun sevgili Oğlaklar…

2 Ocak’ta gerçekleşecek oğlak yeni ayı kişiliğinizi, kimliğinizi temsil eden bir alanda. Bu süreçte göz önünde olduğunuz, kararlı, istikrarlı ve çalışkan tavırlar sergileyebilirsiniz.

Beden sağlığınıza dikkat etmekte fayda var. Özellikle kemikler, dişler ve cilt konusunda hassas olduğunuz bir dönem. Bu zamanda spora, diyete başlamak isterseniz yeni aydan 2 gün sonra başlayabilirsiniz. Fiziksel görünümünüzde değişiklikler yapmak istiyorsanız marjinal şeyleri tavsiye etmiyorum. Malum Venüs retrosu devam ediyor.

12 Ocak haftasında netleşecek Mars Neptün karesi  halsizlik, keyifsizlik, yorgunluk belirgin düzeyde hissedilir olabilir. Müziği bir şifa yöntemi olarak kullanabilirsiniz. Vücudun frekansını yükseltmek adına mantralar dinleyebilirsiniz.

13 Ocak itibarıyla ilişkiler alanınızda gerçekleşecek olan Merkür retrosu maddi kaynaklar, gelirlerde birtakım değişiklikler söz konusu olabilir. Gelir gider dengesini sağlamaya gayret edebilirsiniz. Uzak çevrenizle, evliyseniz eşinizin ailesi ile iletişim problemler ortaya çıkabilir, yeni bir eğitim almayı düşünebilir, astroloji ile ilgilenebilirsiniz. Gündelik rutinleriniz artabilir, gereksiz işlerle uğraşmak zorunda kalabilir, dolayısıyla yorgun düşebilirsiniz. Uzun süredir ertelediğiniz konuları hayata geçirebilir, örneğin sigarayı bırakabilir, diyete başlayabilirsiniz.

18 Ocak’ta gerçekleşecek yengeç dolunayı ile ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşecek olan oğlak yeni ayı sizi ilişkileriniz konusunda olabildiğince gerçekçi kılabilir. Soğuk ve mesafeli, belki de bir mantık evliliğine çekiliyor olabilirsiniz. Evliliğiniz, eşiniz ya da ortaklarınızın ön planda olacağı günlerdesiniz.

Anlaşmalar, imzalarla ortaklığa girişmek, yol arkadaşlığı yapmak için yoğun bir çekilme yaşıyor olsanız da venüs retrosun da ciddi bir karar almamanızı tavsiye ederim. Zihnen fazlasıyla kuruntulu olabilirsiniz. Sosyal çevrenizden beklenmedik bir destek görebilirsiniz.

26 Ocaktan itibaren kendinizi ifade ederken daha gergin ve yanlış anlaşılmaya dönük tavır alabilirsiniz, yazmak bu dönemde işinizi kolaylaştırabilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade