Aylık Yay YorumuYayOcak 2022 & Yay ve Yükselen Yay Burçları

Ocak 10, 20220
aylık burç yorumu

Merhaba sevgili yükselen yay ve yay burçları,

İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bırakırken yeni bir yıla büyük hayallerle giriyoruz. Biliyorum ki çok korkutucu şeyler okuyoruz diyor endişe duyuyorsunuz. Daha önceki yazılarımda ve videolarımda da belirttiğim üzere bu yıl aslında geçtiğimiz yıla nazaran ne olduğu belirgin bir yıl olacak. Öyle sisler puslar belirsiz durumlar yerine net olacağız. Her şey ya siyah ya beyazdır söylemi mottomuz olacak dualiteyi sonuna kadar deneyimleyecek hatta aslında varlığını fark edeceğiz. Gölgelerimizle yüzleşip, ciddi bir arınma yaşayacağız. Gördüğünüz üzere böyle bakınca korkulacak çokta bir şey olmadığını göreceğiz.

2 Ocak’ta gerçekleşecek oğlak yeni ayı kaynaklarınızı ifade eden bir alanda gerçekleşiyor. Maddi kaynaklarınızı gözden geçirebilir, elinizdeki parayı sağlamlaştırmayı düşünebilirsiniz.

Çok harcama yapmaktan hoşlanmadığınız bu süreçte kıtlık bilincine girmemek adına elinizi biraz gevşetmekte fayda var. Öz değeriniz konusunda sorgulama içinde olabilirsiniz, değerli ve özel olduğunuzu bilmelisiniz. Hobileriniz ve yaratıcı yönlerinizi paraya dönüştürmek isterseniz bunu başarmak için çok uygun bir dönem.

12 Ocak haftasında netleşecek Mars Neptün karesi halsizlik, keyifsizlik, yorgunluk belirgin düzeyde hissedilir olabilir. Özellikle öz değer konuları içten içe sizin tüm enerjinizi alabilir. Müziği bir şifa yöntemi olarak kullanabilirsiniz. Vücudun frekansını yükseltmek adına mantralar dinleyebilirsiniz.

13 Ocak itibarıyla ilişkiler alanınızda gerçekleşecek olan merkür retrosu kendinizi ifade etmekte zorlandığınız bir süreç olabilir, yanlış anlamalar ve alınganlıklar söz konusu olabilir. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Uzun süredir ertelediğiniz kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Hem kariyer alanınızı hem de ilişkilerinizde sınandığınızı düşünebilirsiniz. Eşiniz yada ortağınızla aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir.

18 Ocak’ta gerçekleşecek yengeç dolunayı finansal konular, borç alacak dengesinin kurulmasıyla ilgilendiğiniz bu yeni ay size beklenmedik harcamalar getirebilir. Hem kendi kaynaklarınızı, hem de eşiniz yada ortağınızın kaynaklarını düzenlemek isteyebilirsiniz. Diğer taraftan içsel korkularınız açığa çıkabilir, gerçekçilikle karamsarlık arasındaki ince çizgiyi aşmamanızı tavsiye ederim. Heyecan verici bir ilişkiyi derin, tutku dolu bir ilişkiye dönüştürmek isteyebilirsiniz. Dikkat venüs retrosu hala bitmedi! Sözü geçen, otoriter birinden destek görebilirsiniz.

26 Ocaktan itibaren maddi konuları gözden geçirebilir, alacak verecek dengesini sağlayabilirsiniz. Beklenmedik bir harcama çıkabilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade