Aylık İkizler YorumuİkizlerOcak 2023 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Ocak 2, 20230
ocak 2023

Merhaba yükselen ikizler ve ikizler burçları

2023 aylık yorumlar yapmama kararımı zorla gözden geçirten dostlarıma ve takipçilerime teşekkür ederim. Kısa da olsa yaz çağrılarına kulak vermeden geçemeyeceğim. Yine de özellikle şunu belirtmek isterim, her birimizin doğum haritası bize özel ve her birimiz ancak haritamızın vaatleri doğrultusunda deneyimler yaşarız. O nedenle burada yazan yorumların bir kısmı sizin hayatınıza dokunurken bir kısmı hiç bir zaman gerçekleşmeyebilir. Haliyle doğum haritanıza özel yorumlar almak sizin için daha anlamlı olacaktır.

Yeni yıla iki kişisel gezegenin retrosu ile başlıyoruz. Gökyüzü bize miladi olarak bir yıl daha atlamış olsak da geride bıraktığımız konuları yeniden gözden geçirmek için fırsatlar sunuyor…

30 Aralık & 18 ocak merkür retrosu

Bir süredir kaynaklar evinizde bulunan merkür, uzun süredir ertelenen borçları gündeme getirebilir. Giderler, krediler, eşin kaynakları ile ilgili bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Bir bakarsınız uzun süredir ödemesi gelmeyen para hesabınıza yatmış. Yönetici gezegeninizin yılda üç kez retro yapmasına alışmış olabilir, belki de sürecin artık sizi etkilemediğiniz düşünebilirsiniz. Yine de bu süreçte zihinsel dağınıklık yaşayabilir, sağlığınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ertelenen küçük bir operasyonun zamanı gelmiş olabilir. 12 ocak sonrası mars retrosu da sona ereceği için gerekli muayeneleri yapmayı unutmayın!

7 Ocak yengeç dolunayı

Yengeç burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek olan dolunayı kaynaklarınızı ifade eden bir alanda gerçekleşiyor. Maddi kaynaklarınızı gözden geçirebilir, elinizdeki parayı sağlamlaştırmayı düşünebilirsiniz. Belki de kredi çekerek bir başka yatırım yapmak aklınızdan geçiyor olabilir. Dolunay özellikle merkür retro enerjili olduğu için iş ve kariyerinizde zarara uğrama riskinizi açığa çıkarabilir. Dolunayda öz değeriniz konusunda sorgulama içinde olabilirsiniz, değerli ve özel olduğunuzu bilmelisiniz! Uxak çevrenizden destek alabilirsiniz.

12 Ocak mars retrosu sona eriyor

30 ekimden bu yana sizin burcunuzda retro yapan mars sonunda size nefes aldırmaya başlıyor. Aceleci ve agresif görünüyorsanız bir nebze yavaşlama zamanı! Kariyerinize dair yaptığınız planlamaları hayata geçirmeyi hedefleyebilirsiniz. Yine de 15- 18 ocak tarihleri arasında konuştuklarınıza ve tutumunuza dikkat etmelisiniz. Bu süreçte yeni anlaşma ve sözleşmeler yapamamalısınız! Sağlığınızda ortaya çıkabilecek problemlere karşı bağışıklığınızı güçlü tutmakta fayda var.

21 Ocak kova yeni ayı

Aya terazi yükselenli kova yeni ayı ile veda ediyoruz. Retro enerjinin sarstığı bir süreci geride bırakmış olacağız. Hayata dair inançlarınızı gözden geçirebilir, yeni bir dil öğrenmeye karar verebilirsiniz. Bu dönemde işinizi sosyal medyaya taşıyabilir, eğitim konularına yönelebilir, yeni bir eğitim almaya başlayabilirsiniz. Akademik konularla ilgilenmek isteyebilir, bazı konuları hukuki boyuta taşıyabilirsiniz. Parladığınız, ilerleme kaydettiğiniz ve iyi bir konuşmacı olarak göz önüne çıkabileceğiniz bu yeni ay astroloji danışmanlığı almak iyi gelebilir. Uzun bir seyahat planlayarak Venüs’ün de bu alandaki seyrine hizmet edebilirsiniz.

28 Ocakta kadersel ve sizin için pozitif gelişmeler olabilir. Bu süreçte kendinizi nasıl ortaya koyduğunuz çok önemli!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade