Aylık Koç YorumuKoçOcak 2023 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Ocak 2, 20230
ocak 2023

Merhaba yükselen koçlar ve koç burçları

2023 aylık yorumlar yapmama kararımı zorla gözden geçirten dostlarıma ve takipçilerime teşekkür ederim. Kısa da olsa yaz çağrılarına kulak vermeden geçemeyeceğim. Yine de özellikle şunu belirtmek isterim, her birimizin doğum haritası bize özel ve her birimiz ancak haritamızın vaatleri doğrultusunda deneyimler yaşarız. O nedenle burada yazan yorumların bir kısmı sizin hayatınıza dokunurken bir kısmı hiç bir zaman gerçekleşmeyebilir. Haliyle doğum haritanıza özel yorumlar almak sizin için daha anlamlı olacaktır.

Yeni yıla iki kişisel gezegenin retrosu ile başlıyoruz. Gökyüzü bize miladi olarak bir yıl daha atlamış olsak da geride bıraktığımız konuları yeniden gözden geçirmek için fırsatlar sunuyor…

30 Aralık & 18 ocak merkür retrosu

Bir süredir kariyer evinizde olan Merkür iş yaşamınızda uzun süredir ihmal ettiğiniz konuları gündeme getirebilir. Belki de kariyerinize dair yıllarca ötelediğiniz bir konuda artık sağlam başlangıçlar yapma zamanı gelmiştir! Bu süreçte özellikle üstleriniz ve ailenizle aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir. İş yaşamınızda gündelik rutinlerinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. Yazışmalarınızda, mail ve mesajlarınızda aksamalar olabilir. Kendinizi çok yorduğunuz için dikkat dağınıklığı yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

7 Ocak yengeç dolunayı

Yengeç burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek olan dolunayı ailenizle ilgili konuları gündeme getirebilir. Merküryen bu dolunay özellikle ev, aile, ebeveynler, müdür veya otorite figürlerinin tutumları karşısında sizi sabırsız kılabilir. Uzatmalara uğrayan, sürekli kendini tekrar eden meseleler sizi duygusal bir tutum sergilemeye itebilir. Özellikle siz koç burçlarına kare açılar yapacak olan bu dolunay agresyonunuz artırabilir. Evinizde bir takım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Aile dizimi yaptırmak, köklerinizden gelen karmik konulara odaklanmak isteyebilirsiniz.

12 Ocak mars retrosu sona eriyor

30 ekimden bu yana iletişim evinizde gerçekleşen mars retrosunun sonuna geliyoruz. Ancak marsın buradaki düz seyri devam edecek haliyle üç aydır bir türlü çözüme kavuşturamadığınız konuların üzerinden yeniden gidebilirsiniz. 15- 18 ocak tarihleri arasında konuştuklarınıza dikkat etmelisiniz. Bu süreçte yeni anlaşma ve sözleşmeler yapamamalısınız! Kardeşleriniz, komşularınız, akrabalarınız (özellikle otorite figürü olarak gördüğünüz kişiler) arasında bir çatışma söz konusu olabilir. Onların hayatındaki gelişmenin bir parçası olabilirsiniz.

21 Ocak kova yeni ayı

Aya terazi yükselenli kova yeni ayı ile veda ediyoruz. Retro enerjinin sarstığı bir süreci geride bırakmış olacağız. Arkadaşlarınız, uzak çevrenizle aranızda sorunları giderebilir, kariyere dair bir hedef güncellemesi yapabilirsiniz. Yeni projelerin içine girebilir. Bir kaç aydır sizi yoran yoğun gündemi geride bırakabilirsiniz. Bir kısım yükselen koçlar için home ofis çalışma gündeme gelebilir. Bu süreçte yardıma ihtiyacı olan insanlar için vakıf ve derneklerde aktif rol alabilirsiniz, hiç değilse bireysel anlamda üzerinize düşeni yapmak konusunda duyarlı davranabilirsiniz. Yeni ayla birlikte ticari girişimler için büyük fırsatlar oluşabilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade