AkrepAylık Akrep YorumuŞubat 2021 Akrep ve Yükselen Akreplerin Yorumu

Şubat 2, 20210

Sevgili Akrep ve özellikle yükselen Akrepler.

 

Şubat ayında 4. eviniz kova stelyumu ile şenlenmiş durumla! Bu alan aileniz, kökleriniz, ebeveynlerinizi ifade eder.

Merkür 31 Ocakta retro hareketine başladı ve 21 şubata kadar devam edecek! Retro sizin 4. evinizde gerçekleşeceği için özellikle aile büyükleri ile aranızda iletişim problemleri, yanlış anlaşılmalar, bir bin yapma durumları söz konusu olabilir. Büyüklerinizin sağlığıyla ilgili bir takım sorunlar ortaya çıkabilir bunlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Evinizde geçmişten kalmış aksaklıklar tadilat vb. düzenlemeler yapmak isteyebilir, kötü giden evliliğinizde ayrılık kararı alabilirsiniz! Merkür 11 ve 8. evlerinizde yöneticisi bu nedenle arkadaş çevrenizle aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir yada beklenmedik eski bir borç pat diye önünüze gelebilir.

11 Şubatta yine bu alanda bir yeni ay gerçekleşecek yeni aylar bir fikrin ortaya çıkması ve hilal aşamasıyla birlikte bu tohumun atılması için bize fırsatlar sunar. Özellikle Kariyerle de bağlantılı olan taşınma, yerleşme gibi durumlar gelişebilir. Jüpiter’in de Venüs ile kavuşumu ile evlenme kararı verebilir sevgiyle sarıp sarmalama, cömertlik ve hoşgörünün de hayatımıza dahil edilebilirsiniz ancak ben klasik Merkür retro hatırlatmasını yaparak bu konuda kararı marta ertelemenizi tavsiye ediyorum

18 Şubatta güneş balık burcuna ve sizin 5. evinize girecek bu dönem çocuk yapmak, bekarsanız flört etmek arzunuz artabilir! Aynı zamanda gökyüzünde büyük çatışma uranüs satürn karesi gerçekleşecek özellikle bu tarihlerde hayatınız adına önemli kararlar verebilirsiniz.

Ayın sonunda 27 şubatta başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve süreç içinde sürüncemede kalan konular netleşebilir. Sosyal çevreniz genişleyebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu dönemde özgürlüğünüz ve bireyselliğiniz için savaş verebilirsiniz.

Parmakların birbirini doğrultulduğu bugünlerde hayatımızda birilerini günah keçisi ilan etmek yerine anlayışla, sevgiyle ve çözümcül yaklaşabilmek dileğiyle…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade