Aylık Yay YorumuYayŞubat 2021 Yay ve Yükselen Yayların Yorumu

Şubat 2, 20212

Sevgili Yaylar ve özellikle yükselen Yaylar.

 

Şubat ayı boyunca 3. eviniz kova stelyumu ile şenlenecek! Bu alan iletişim, ticaret, kardeşler ve yakın akrabalar ile ilişkilidir.

Merkür 31 Ocakta retro hareketine başladı ve 21 şubata kadar devam edecek! Hem kariyer alanınızı hem de ilişkiler evinizi yöneten merkürün retrosu sizin için her iki alanda da ortaya çıkabilecek sorunlara işret ediyor!

11 Şubatta bu alanda bir yeni ay gerçekleşecek, yeni aylar bir fikrin ortaya çıkması ve hilal aşamasıyla birlikte bu tohumun atılması için bize fırsatlar sunar. Ticari faaliyetlere girişmek yeni anlaşma ve sözleşmeler yapmak isteyebilirsiniz ancak doğru zaman değil! Mecbur kalmadıkça ortaklı işlere girişmemenizi tavsiye ederim, yok illa yapacağım derseniz detaylı bir inceleme sonrası harekete geçmelisiniz!

Bununla birlikte bu alanda Jüpiter Venüs kavuşumu size güzel haberler getirebilir! Kardeşlerinizin hayatında bir takım gelişmeler söz konusu olabilir…

18 Şubatta güneşin de balık burcuna 4. evinize girmesiyle birlikte evde bir takım değişiklikler yapma, keyifli zamanlar geçirme, ailenizle birlikte korunduğunuzu hissedebilirsiniz.

Ayın sonunda 27 şubatta başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek dolunay sizin 10. evinizde gerçekleşeceği için bir süredir ertelediğiniz anlaşma ve sözleşmeleri imzalama vakti gelmiş gibi görünüyor. Profesyonel adımlar atmak, içinde bulunduğunuz pozisyonun değişimi, bazılarınız için işten ayrılma yeni bir yolculuğun başlaması söz konusuyken bazılarınız için iş yoğunluğu artabilir zira Marsın da 6. evden desteği kendi işinizi kurmaya kadar gidebilir. Diğer taraftan sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekebilir! Beslenme düzeni, yaşam kalitesi gözden geçirebilirsiniz.

Parmakların birbirini doğrultulduğu bugünlerde hayatımızda birilerini günah keçisi ilan etmek yerine anlayışla, sevgiyle ve çözümcül yaklaşabilmek dileğiyle…

2 comments

  • Selma can

    Şubat 3, 2021 at 3:24 pm

    Ticari anlaşmalarımı ay sonuna kadar erteleyeceğim akrabalar son bir kaç aydır gündemden düşmüyor zaten kardeşle ilgili umarım güzel haberler alırım kaleminize sağlık 😍

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade