Aylık İkizler YorumuİkizlerŞubat 2021 İkizler ve Yükselen İkizlerin Yorumu

Şubat 2, 20210

Sevgili İkizler ve özellikle yükselen ikizler.

 

Şubat ayı boyunca 9. eviniz kova stelyumu ile şenlenecek! Bu alan bizim inançlarımız, hayat felsefemiz, hayata dair umutlarımız, eğitim ve yurt dışı seyahat ve ticaret gibi konuları temsil eder!

Merkür 31 Ocakta retro hareketine başladı ve 21 şubata kadar devam edecek! sizin haritanızın yönetici gezegeni de merkür olunca bu enerjiye alışık olduğunuzu düşünüyorum! Retro sizin 9 evinizde gerçekleşeceği için bir süredir aksattığınız eğitim konularına yönelebilir, içsel bir sorgulama içine girebilirsiniz. Uzaktan akrabalarınızla karşılaşabilir veya aranızda ortaya çıkabilecek yanlış anlaşılmalar nedeniyle bir takım gerginlikler yaşayabilirsiniz! Vize alma, eğitim alma veya verme, akademik konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz.

11 Şubatta bu alanda bir yeni ay gerçekleşecek, yeni aylar bir fikrin ortaya çıkması ve hilal aşamasıyla birlikte bu tohumun atılması için bize fırsatlar sunar. Beraberinde Jüpiter Venüs kavuşumu size güzel haberler getirebilir. Yurt dışı seyahatler, sosyal medya çalışmaları, basın yayım gibi konularda bir şeyler yapmayı düşünebilir bu doğrultuda bir takım fırsatları kollayabilirsiniz ancak ne yapıyoruz merkür retro da imza atmıyoruz! Tüm bu saydıklarımla ilgili projeler geliştiriyor retro sonrasında hareket geçiyorsunuz.

18 Şubatta güneşin de balık burcuna 10. evinize girmesiyle birlikte kariyer alanında parlamak, göz önüne çıkmak, girişimler yapmaya dair istek ve arzular duyabilirsiniz.

Ayın sonunda 27 şubatta başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek dolunay sizin 4 evinizde, aile, kökler, ebeveynler ile ilişkileriniz de yeni gündemler olabilir, taşınma, ev alma, evlenme, boşanma kararı verme eğiliminde olabilirsiniz.

Marsın 12 evinizde olması bilinç dışında bir takım korkularla yüzleşmenizi sağlayacaktır! Merkür ün de 6. evinizi yönettiğini göz önünde bulundurursak marsın yükselene ilerlemesini ciddiye almalısınız yani sağlığınıza özel bir ilgi göstermenizi tavsiye ederim.

Parmakların birbirini doğrultulduğu bugünlerde hayatımızda birilerini günah keçisi ilan etmek yerine anlayışla, sevgiyle ve çözümcül yaklaşabilmek dileğiyle…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade