Aylık Kova YorumuKovaŞubat 2021 Kova ve Yükselen Kovaların Yorumu

Şubat 2, 20210

Sevgili Kovalar ve özellikle yükselen Kovalar.

 

Şubat ayı boyunca 1. eviniz kova stelyumu ile şenlenmiş olacak! Bu ev sizin kendinizi ortaya koyma biçiminiz, beceri ve yeteneklerinizle ilgili bir alanı temsil eder.

Merkür 31 Ocakta retro hareketine başladı ve 21 şubata kadar devam edecek! Dolayısıyla retro sizin kendinizi ifade etme biçiminizi, nasıl parladığınızı, ikili ilişkilerinizde iletişim kurma biçiminizi etkileyecek. Yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar ve anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Bu alan aynı zamanda fiziksel görünümünüzü de etkilediği için sağlığınızı etkileyebilir yada değişiklik yapmak isteyebilirsiniz.

Merkür sizin 5. ve 8. evlerinizi de yönettiği için flörtleriniz, aşklarınızda iletişim problemleri ekstra zorlayabilir. Giderlerin kontrol edilmesi gerekebilir beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir. Eskiden kalma bir borcun ödemesi önünüze gelebilir!

11 Şubatta bu alanda bir yeni ay gerçekleşecek, yeni aylar bir fikrin ortaya çıkması ve hilal aşamasıyla birlikte bu tohumun atılması için bize fırsatlar sunar. Güneşinde yükseleniniz üzerinde olması göz önünde olmanızı sağlayabilir. Yeni karar ve girişimler yapabilirsiniz!

Aynı zamanda burada Jüpiter Venüs kavuşumu beklenen eski sevginin dönmesini bu ilişkiyi tamir atmaya dair adımlar atma isteğinizi tetikleyecektir! Hemen eski sevgiliden yeni sevgili olmaz demeyeceğim biraz düşünüp retro sonrasında karar verebilirsiniz! Zaten böyle bir dönemde bazen özür kabahatten beter olabiliyor! merkür retronun sonuna hatta mart ayına kadar beklemekte fayda var…

18 Şubatta güneşin de balık burcuna ve 2. evinize girmesiyle birlikte maddi kaynakları düzenleme arzunuzu artırabilir, kariyerle ilgili gelişmeler, gelir giderin düzenlenmesi söz konusu olabilir.

Ayın sonunda 27 şubatta başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek dolunay sizin 8. evinizde gerçekleşecek, borçlar, giderler, krediler, cinsellik, eşin kaynakları ile ilgili bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Okült ve gizemli konulara ilginiz artabilir!

Mars’ın 12. evinizdeki Plüton’a olumlu açıları evde çalışmalar yapma, manipüle etme edilme durumlarını ortaya çıkarabilir…

Parmakların birbirini doğrultulduğu bugünlerde hayatımızda birilerini günah keçisi ilan etmek yerine anlayışla, sevgiyle ve çözümcül yaklaşabilmek dileğiyle…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade