AkrepAylık Akrep YorumuŞubat 2022 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Ocak 17, 20220
şubat ayı burç yorumları

Merhaba yükselen akrep ve akrep burçları,

Aya 1 şubattaki kova yeni ayı ile başlıyoruz. Eviniz, ailenizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Özellikle merkür retrosununda etkisiyle aile büyükleri ile aranızda iletişim problemleri, yanlış anlaşılmalar olabilir. Üzerinizde bir otorite baskısı hissederek bundan rahatsız olabilirsiniz. Aile büyüklerinizin sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. Evliliğinizin dinamiklerini gözden geçirebilir, kardeşleriniz, yakın çevreniz ile ilişkileriniz yoğunlaşabilir. Kendinizi yeterince iyi ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz. Yeni bir araç almayı yada satmayı düşünebilirsiniz. Trafikte dikkatli olun!

Uzun bir süredir retro yapan venüs ileri hareketine geçti ve bir süredir sizi meşgul eden konuların üzerinden yeniden geçmenizi sağlayacak. Anlaşma ve sözleşmeler yapabilir, ticari faaliyetlerinizde hız kazanabilirsiniz.

Enerjiniz marsın da oğlak burcuna geçmesiyle birlikte tümüyle eğitim, haberleşme konularına yoğunlaşabilir, etrafınızda rekabet artabilir. Diliniz sertleşebilir, agresifleşebilirsiniz!

Güneş akrepler yeni aydan sert etkiler alacağı için gergin olabilirler Otorite baskısı sizi rahatsız edebilir, direndiğiniz konularda mecburi esnemeler olabilir.

16 şubat aslan dolunayı

Kariyer ve iş yaşamınızda profesyonel adımlar atmak, içinde bulunduğunuz pozisyonun değişimi söz konusu olabilir. Projelerinizi hayata geçirebilir ve alkış alabilirsiniz ancak bazılarınız için işten ayrılarak yeni bir yolculuk başlayabilir. Ailenizle ilgili bazı konular gündeme gelebilir, yolculuk yapmanız gereken durumlar ortaya çıkabilir.

Ayı sert etkileşimlerle kapatmamak adına sakin kalabilmek önemli. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınızla tartışmalar olabilir. Bu günleri (25/29 şubat) büyük arzu ve istekler için şartları zorlamaya müsait olabileceğiniz işlere ayırın ve kendinizi riske atabileceğimiz durumlardan kaçının. Trafikte sakin olmalısınız. Güç ve mücadele gerektiren işleri mart ayının ilk haftasına erteleyebilirsiniz.

Süreçte ailenizle ilgili konularda zihinsel aydınlanma yaşayabilirsiniz, etrafınıza karşı ani beklenmedik tavır ve tutumlar sergileyebilirsiniz. Ebeveynlerinizle aranızdaki söylemler canınızı sıkabilir, ev almak taşımak istiyorsanız umulmadık bir fırsat önünüze düşebilir.

İyimser, mutlu, umut dolu hissedebilmek sizin elinizde…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

“Yaprak döker bir yanımız,

Bir yanımız bahar bahçe”

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade