Aylık Yay YorumuYayŞubat 2022 & Yay ve Yükselen Yay Burçları

Ocak 17, 20220
şubat ayı burç yorumları

Merhaba yükselen yay ve yay burçları,

Aya 1 şubattaki kova yeni ayı ile başlıyoruz. Yakın çevreniz ile ilişkilerinizin yoğunlaşacağı bu dönem. Ticari anlaşma ve sözleşmelerden kaçınmalısınız. Araba almak, satmak isteyebilirsiniz. Trafikte dikkatli olmalısınız. Beklenmedik bir harcama canınız sıkabilir. Yeni bir eğitim almaya yada vermeye karar verebilirsiniz. Merkür retrosununda etkisiyle yakın çevrenizle ilişkilerinizde gerginlikler olabilir. Kısa bir seyahat etmek iyi gelebilir ancak biletinizi alırken dikkatli olun.

Uzun bir süredir retro yapan venüs ileri hareketine geçti ve bir süredir sizi meşgul eden konuların üzerinden yeniden geçmenizi sağlayacak. Maddi kazanımlarınız artabilir, güzelleşmek için para harcayabilirsiniz.

Enerjiniz marsın da oğlak burcuna geçmesiyle birlikte gelirlerinizi artırmak için daha sıkı çalışmaya başlayabilirsiniz.

Yeni ay yay burçlarını desteklediği için zorlayıcı enerjileri kazanıma çevirebilir, yeni bir başlangıca kapı aralayabilirler.

16 şubat aslan dolunayı

Hayata dair inançlarınız sınayabilir, ruhsal konulara ilgi duyabilir, yeni eğitimler almaya başlayabilirsiniz. Akademik konularla ilgilenebilir, uzun süredir ilgilendiğiniz tezinizi bitirebilirsiniz. Yeni umutlarla dolabilir, coşkuyla ideallerinize sarılabilirsiniz. Yurt dışı konuları gündeminize gelebilir, iletişim konusunda daha dinç olduğunuz bu süreçte beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Öz değerinizi sorgulatmayın, gurur ve kibir bazen fayda sağlamaz.

Ayı sert etkileşimlerle kapatmamak adına sakin kalabilmek önemli. Yeteneklerinizi gelire dönüştürebilecek zorlu işlere girişebilirsiniz. Öz değerinizi sorgulatacak ilişkilerden uzak kalmak size iyi gelebilir. Bu günleri (25/29 şubat) büyük arzu ve istekler için şartları zorlamaya müsait olabileceğiniz işlere ayırın ve kendinizi riske atabileceğimiz durumlardan kaçının. Güç ve mücadele gerektiren işleri mart ayının ilk haftasına erteleyebilirsiniz.

Süreçte zihinsel aydınlanma yaşayabilirsiniz, etrafınıza karşı ani beklenmedik tavır ve tutumlar sergileyebilirsiniz. Beklenmedik söylemler canınızı sıkabilir.

İyimser, mutlu, umut dolu hissedebilmek sizin elinizde…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

“Yaprak döker bir yanımız,

Bir yanımız bahar bahçe”

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade