Aylık Oğlak YorumuOğlakŞubat 2022 & Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

Ocak 17, 20220
şubat ayı burç yorumları

Merhaba yükselen oğlak ve oğlak burçları,

Aya 1 şubattaki kova yeni ayı ile başlıyoruz. Para ve maddi kaynaklarınızı gözden geçirebilir, gelirlerde bir takım değişiklikler yapabilirsiniz. Öz değerinizi sorguladığınız bu günlerde yeteneklerinizi gelire dönüştürmeniz de çok olası. Uzun süredir beklediğiniz bir seyahate çıkarak para harcayabilir, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken daha gergin ve yanlış anlaşılmaya dönük tavır alabileceğiniz için yazmak bu dönemde yanlış anlaşılmaların önüne geçebilir.
Uzun bir süredir retro yapan venüs ileri hareketine geçti ve bir süredir sizi meşgul eden konuların üzerinden yeniden geçmenizi sağlayacak. Fiziksel görünümünüzde değişiklik yapma zamanı, kendinizi daha güzel ve alımlı bulabilirsiniz. Dışarı çıkmadan on yeni kombin denemenize gerek kalmayacak.
Enerjiniz marsın da oğlak burcuna geçmesiyle birlikte cesur, girişken ve çalışkan görünebilirsiniz. Odağınız kendiniz üzere yoğunlaşabilir, etrafınızda rekabet artabilir. Agresifleşebilirsiniz!

16 şubat aslan dolunayı

Borçlar, giderler, krediler gündeminizi meşgul edebilir. Kalp sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Heyecan verici cinsel bir çekim yaşayabilir, ayaklarınızın yerden kesildiğini düşünebilirsiniz. Eşinizin kaynakları ile ilgili bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Okült ve gizemli konulara ilginiz artabilir! İlişkilerde gurur ve kibrin getirebileceği göz yaşlarına hapsolmayın bazen bazı defterleri temize çekmek gerekir, faydacı yaklaşımlar, kusursuzluk arayışı yoğun olabilir.
Ayı sert etkileşimlerle kapatmamak adına sakin kalabilmek önemli. Önünüze çıkan engelleri kırarak aşmak yerine etrafından dolanabilirsiniz. Bu günleri (25/29 şubat) büyük arzu ve istekler için şartları zorlamaya müsait olabileceğiniz işlere ayırın ve kendinizi riske atabileceğimiz durumlardan kaçının. Güç ve mücadele gerektiren işleri mart ayının ilk haftasına erteleyebilirsiniz.
Süreçte beklenmedik harcamalar yapabilir, ilişkilerinizde dürtüsel tavır ve tutumlar sergileyebilirsiniz. Beklenmedik söylemler canınızı sıkabilir.
İyimser, mutlu, umut dolu hissedebilmek sizin elinizde…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

“Yaprak döker bir yanımız,
Bir yanımız bahar bahçe”

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade