Aylık Koç YorumuKoçŞubat 2023 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Ocak 24, 20230
burçlar

Merhaba yükselen koçlar ve koç burçları

Şubat ayına kişisel gezegen retrolarından bağımsızlaşarak başlıyoruz. Haliyle bir süredir tıkanıklık yaşadığınız pek çok konuda çözülmeler yaşayabilirsiniz.

5 Şubat aslan dolunayı

5 Şubat 21.28 de aslan burcunun 16 derecesinde, 2022 tutulmalarını tetikleyecek oldukça etkileyici uranüsyen bir dolunay gerçekleşecek. 2022 yılı boyunca akrep ve boğa burcunda sert tutulmalar gerçekleşti. Uranüsyen tutulmalar sabit nitelikte olduğu için sonuçlarıyla kimimiz erkenden kimimiz ise orta vadede yüzleşecek!

Dolunay hem tutulma noktasını signifikatörü hem de kendi başına oldukça sert etkilere sahip. Dolunay sizin haritanızın 5. evinde flört ve çocuklarınızla ilişkili alanında gerçekleşecek. Süregelen ilişkilerinizde ciddi bir sorgulamaya gidebilir, bu ilişkide klasik düzeni yıkıp yerine yeni bir düzen kurmayı amaçlayabilirsiniz.

Dolunay maddi konularda beklenmedik harcamalar yaratabilir. Siz güneş koçlar bu dolunaydan olumlu açılar alacağınız için sizi zorlasa da ilerletecek yeni bir düzene çekilebilirsiniz. Bir kısım yükselen koç bu süreçte çocukları ile ilgilenebilir, çocukları olmayanlar çocuk sahibi olmayı düşünebilir!

Aslan burcu güç savaşları, domine etme arzusu ile ilişkilidir. Dolunay Duphe sabit yıldızı ile kavuşumda! Çok yıkıcı, kibirli, baskın ve emrivaki tutumlarla karşı karşıya kalabiliriz.  Duphe yıldızı ile kibirden sıyrılabilenler için şans ve güç verecektir.

11 Şubatta merkür kova burcuna geçerek zihinsel odağınızı arkadaşlarınız, sosyal çevrenize yöneltebilir. Kariyerinize dair emek verdiğiniz bir konuda geri dönüş alabilirsiniz. 1- 3 mart civarı otorite engeline takılabilir, ayrıca karamsar hissedilebilirsiniz!

15 şubat civarı mars pluton geçtiğimiz ay kariyerinizde veya aile büyüklerinizle ilgili gündeme gelmiş bir konuyu yeniden gün yüzüne çıkabilir. Ciddi iletişim problemleri olabilir, anlaşma ve sözleşmelerinizde aksaklıklar gündeme gelebilir. Hemen ardından gelen otorite baskısı veya sosyal çevre baskısı nedeniyle gergin hissedebilirsiniz.

20 Şubat balık yeni ayı

20 Şubat 10.05 de 1 derecede balık burcunda, satürnyen bir yeni ay gerçekleşecek. Satürn henüz son derecelerine doğru ilerlemiş olan kova burcunda da olsa yeni ay açısından oldukça kabul edilebilir bir kavuşum yapıyor. Yeni ay sizin 12. evinizde gerçekleşiyor. Gizli saklı konuların gündem olduğu bu yeni ayda bilinç dışı konuları, içsel şifalanma konularına yönelebilir, korkularınızla yüzleşebilirsiniz. İçinizde bir duygu sizi şiddetle baskılayabilir. Rüyalarınız hareketlenebilir. Duygusal olarak bu dönem büyük farkındalıklar edinebilirsiniz. Ruhsal olarak kendinizi şifandırmayı ihmal etmeyin!

Gizli saklı konuların gündem olduğu bu yeni ayda bilinç dışı konuları, içsel şifalanma konularına yönelebilir, korkularınızla yüzleşebilirsiniz. İçinizde bir duygu sizi şiddetle baskılayabilir. Rüyalarınız hareketlenebilir, platonik yada gizli bir ilişkiye çekilebilirsiniz. Duygusal yaklaşımları olan siz yükselen balıklar bu konuları bu dönem büyük farkındalıklar edinebilirsiniz. Ruhsal olarak kendinizi şifandırmayı ihmal etmeyin!

20 Şubat sonrası sizi mart ayına hazırlayan ilk etkileşim, venüs koça yani sizin burcunuza geçiyor. Güzelleşmek, dikkatleri üzerinize çekme zamanı! ikili ilişkilerde istek ve arzularınızı cesurca dile getirebilir. Estetik ve güzelleşme için harcama yapabilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Mart ayında başlayacak astroloji meraklıları, ilişki astrolojisi eğitimi başvurusunda bulunmayı unutmayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade