AkrepAylık Akrep YorumuTemmuz 2022 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Temmuz 2, 20220
temmuz ayı aylık burç yorumları

Sevgili akrepler ve yükselen akrepler,

Haziran ayı sizin için zihinsel olarak aktif olduğunuz bir aydı. Seyahatler, hukuki konular ve eğitimlerle ilgilendiniz. Konu ile ilgili gündeminiz temmuz ayının ilk on gününde de devam edebilir.

Yönetici gezegeniniz Mars 5 temmuzdan itibaren boğa burcuna geçecek ve sizin mücadele alanınız da ikili ilişkilere yönelecek. 5 temmuzdan 20 ağustosa kadar özellikle insanlarla iletişim kurarken agresif olmamaya gayret etmelisiniz, insanların sizinle neden mücadele ettiğiniz merak ediyorsanız kalbinize dönmelisiniz

6 temmuzda netleşecek venüs şiron etkileşimi iş yaşamınızda fırsatlar sunarken, sağlığınızla ilgili pozitif gelişmeler sağlayabilir. 9 temmuzda netleşecek güneş uranüs sekstili de özellikle danışmanlıklar, eğitimler ve yeni bağlantılar kurmada fırsatlar getirebilir.

Merkür 12 temmuz itibariyle uzun zamandır kaldığı ikizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde güneşle birlikte Merkür’ünde su grubu bir enerjiye dahil olması bakış açımızın doğrudan daha duygusal olabileceğine işaret ediyor. Zihinsel odağınızın tümüyle eğitimler, seyahatler, yurt dışı konuları varsa hukuki mevzulara kayabilir. Sezgisel, empati ve başkalarının duygularını anlayabildiğimiz, koruyucu, şefkatli bir süreci deneyimleyeceksiniz. Yeni bir eğitim almaya karar verebilirsiniz.

13 temmuz da gerçekleşecek oğlak dolunayı;

Kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. 3. evinizde gerçekleşecek bu dolunay kardeşleriniz, yakın çevreniz ve ticari faaliyetler konusunda sert etkileşimler yaratabilir. Dolunay Plüton kavuşumlu olduğu için kaçınılmaz dönüşümün habercisi, göz yaşı, bastırılmış öfke ve kırgınlıkların açığa çıkmasına neden olabilir. Komşularınızla aranızda sorunlar oluşabilir, iletişim kurarken siz de fazlasıyla kuruntulu olduğunuzu düşünebilirsiniz. Araba almak araba satmak gibi düşünceleriniz olabilir, bu dönemde trafikte dikkatli olmalısınız.

Ay boyunca süregelen bilinç dışı konular, maddi kaygılara olan odağınız Venüs’ün 18 temmuz itibariyle sevgiyi anaç bir doğayla iletmeyi, sarıp sarmalamayı, duygusal temaları gündeme getirecek olan yengeç burcuna geçecek. Özellikle Venüs’ün 9. evinize girişi ayın genel temasının da tümüyle eğitimlere kaymasına neden olabilir. Vize almak üzere para harcayabilir, hayata dair yeni hayal ve hedefler belirleyebilirsiniz.

23 haziranda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte 10. eviniz hareketlenmeye başlayacak. Odağınızda böylece kariyerinize yönelecek. Güneşi takip eden Merkür’ün de 19 temmuzda aslan burcuna geçişi duygusallığı bir kenara bırakarak iddialı, atılgan, ısrarcı, yaratıcı, eğlenceli, esprili, flörtöz olacağımız günler başlayacak. Ağustosun parlayan yıldızı güneşinde aslan burcunda olduğunu göz önünde bulundurursak tüm olumsuzluklara rağmen hayata keyifli yanlarından bakabilmeyi eğlenceli tarafları fark edebilme becerisi edinebilirsiniz. Toplum önünde parlayabilir, cesur ve eğlenceli tutumunuzla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

25 temmuzda gerçekleşecek venüs jüpiter etkileşimi sevgide abartılı davranışlara kaçabileceğinize işaret ederken, iş arkadaşlarınızla aranızda bir takım abartılı davranışları getirebilir.

28 temmuzda gerçekleşecek aslan yeni ayı;

Aslan deyince sahne, sanat, coşku, yaratıcılık ve aşk dile gelir. 10. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay kariyerinizde yeni başlangıçların habercisi olabilir. Keyif veren haberler alabilir, yeni bir proje yada başlangıca imza atabilirsiniz. Herkesin eğlenceli ve keyifli hissettiği bu aylar siz adeta kalbinize ışık tutarsınız. Diğer taraftan Merkür uranüs karesi ikili ilişkilerde zıtlaşmalar getirebilir. Burada ayın son günü gerçekleşecek mars uranüs kavuşumu risklerine de değinmeden geçmeyelim. Ortaklarınıza ve partnerinize dair kararlarınızı düşünmeden vermemelisiniz!

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade