Aylık Yay YorumuYayTemmuz 2022 & Yay ve Yükselen Yay Burçları

Temmuz 2, 20220
temmuz ayı aylık burç yorumları

Sevgili yaylar ve yükselen yaylar,

Haziran ayı sizin için önemli bir aydı. İlişkileriniz ve maddi konularla yoğun bir biçimde ilgilendiniz. Konu ile ilgili gündeminiz temmuz ayının ilk on gününde de devam edebilir.

Mars 5 temmuzdan itibaren boğa burcuna geçecek ve sizin mücadele alanınız da iş yaşamınıza, gündelik rutinlerinize ve sağlığınıza yönelecek. 5 temmuzdan 20 ağustosa kadar uzun zamandır aksattığınız sağlığınızla ilgilenebilir, beslenme biçiminizi değiştirebilir, birlikte çalıştığınız insanlarla aranızdaki gerginliği yönetmeye çalışabilirsiniz.

6 temmuzda netleşecek venüs şiron etkileşimi ikili ilişkilerde telafi şansı yaratabilir. 9 temmuzda netleşecek güneş uranüs sekstili de özellikle maddi konularda toparlama olanağı sağlayabilir. Bir operasyon düşünüyorsanız değerlendirebilirsiniz.

Merkür 12 temmuz itibariyle uzun zamandır kaldığı ikizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde güneşle birlikte Merkür’ünde su grubu bir enerjiye dahil olması bakış açımızın doğrudan daha duygusal olabileceğine işaret ediyor. Zihinsel odağınızın tümüyle maddi konulara, gelir gider dengesi sağlamaya kayabilir. Sezgisel, empatik ve başkalarının duygularını anlayabildiğimiz, koruyucu, şefkatli bir süreci deneyimleyeceksiniz. Korkularınızla yüzleşmeniz gerekebilir.

13 temmuz da gerçekleşecek oğlak dolunayı;

Kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. 2. evinizde gerçekleşecek bu dolunay maddi konularda zorlayıcı durumlar yaratabilir. Kaynaklarınızı sağlamlaştırmaya dönük çaba sarf edebilirsiniz. Dolunay Plüton kavuşumlu olduğu için kaçınılmaz dönüşümün habercisi, göz yaşı, bastırılmış öfke ve kırgınlıkların açığa çıkmasına neden olabilir. Kendi değerinizi sorgulayabilir, yeteneklerinizin ne kadarının görüldüğünü gözden geçirebilirsiniz. Unutmayın siz her şeyden değerlisiniz…

Ay boyunca süregelen ilişkiler odağınız Venüs’ün 18 temmuz itibariyle sevgiyi anaç bir doğayla iletmeyi, sarıp sarmalamayı, duygusal temaları gündeme getirecek olan yengeç burcuna geçecek. Özellikle Venüs’ün 8. evinize girişi libidonuzu artırabilir. miras, nafaka gibi konularla ilgilenebilir, uzun zamandır beklediğiniz ödemeyi alabilirsiniz.

23 haziranda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte 9. eviniz hareketlenmeye başlayacak. Odağınızda böylece eğitimlere, hukuki konulara yönelebilir. Güneşi takip eden Merkür’ün de 19 temmuzda aslan burcuna geçişi duygusallığı bir kenara bırakarak iddialı, atılgan, ısrarcı, yaratıcı, eğlenceli, esprili, flörtöz olacağımız günler başlayacak. Ağustosun parlayan yıldızı güneşinde aslan burcunda olduğunu göz önünde bulundurursak tüm olumsuzluklara rağmen hayata keyifli yanlarından bakabilmeyi eğlenceli tarafları fark edebilme becerisi edinebilirsiniz. Sizde kendinize yeni hayaller ve hedefler belirleyebilirsiniz. Yurt dışı konuları, astroloji, uzun seyahatler gündeminiz olabilir.

25 temmuzda gerçekleşecek venüs jüpiter etkileşimi sevgide abartılı davranışlara kaçabileceğinize işaret ederken, yeni heyecan verici bir aşka çekilebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

28 temmuzda gerçekleşecek aslan yeni ayı;

Aslan deyince sahne, sanat, coşku, yaratıcılık ve aşk dile gelir. 9. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay yeni bir eğitime başlama fırsatı getirebilir. Vize, pasaport işlemleri ile uğraşabilirsiniz. İnançlarınızı sorgulatmadığınız bu dönem kendinizi daha iyi ifade etmenizi sağlayacaktır. Diğer taraftan Merkür uranüs karesi birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda gerginlikler yaratabilir. Burada ayın son günü gerçekleşecek mars uranüs kavuşumu risklerine de değinmeden geçmeyelim. Sağlığınıza dikkat etmeli, ilişkilerinizde ani kararlar almamalısınız. Kariyerinizi başka insanların tutumları etkilemesin!

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ozlemsomuncu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373