Aylık Koç YorumuKoçTemmuz 2022 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Temmuz 2, 20220
temmuz ayı aylık burç yorumları

Sevgili koçlar ve yükselen koçlar,

Haziran ayını sizin için önemli konularla ilgilenerek geçirdiniz. Aileniz, eviniz ve işinizle ilgili gündeminiz temmuz ayının ilk on gününde de devam edecek.

Mars 5 temmuzdan itibaren boğa burcuna geçecek ve sizin mücadele alanınız da maddi konular olacak. 5 temmuzdan 20 ağustosa kadar parasal kaynaklarınızı artırmaya odaklanabilirsiniz. Sağlam adımlarla ilerlemek istemeniz son derece olağan.

6 temmuzda netleşecek venüs şiron etkileşimi iletişim sorunlarını çözme fırsatıyla birlikte, kırgınlıkları tolere edebilmenizi sağlarken, 9 temmuzda netleşecek güneş uranüs sekstili de beklenmedik bir aile desteği almanıza kapı aralayabilir.

Merkür 12 temmuz itibariyle uzun zamandır kaldığı ikizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde güneşle birlikte Merkür’ünde su grubu bir enerjiye dahil olması bakış açımızın doğrudan daha duygusal olabileceğine işaret ediyor. Ailenizle olan iletişiminiz önem kazanacak. Ebeveynlerinizle ilgilenmeniz gereken durumlar olabilir. Zihinsel odağınız evinizle ilgili konulara yönelebilir. Duygu ve mantığımızın bir arada uzlaşmaya çalıştığını göreceğiz. Sezgisel, empati ve başkalarının duygularını anlayabildiğimiz, koruyucu, şefkatli bir süreci deneyimleyeceksiniz.

13 temmuz da gerçekleşecek oğlak dolunayı;

Kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. Haziran sonunda gündeme gelen iş ve kariyer konularını tümüyle açığa çıkarabilir. Dolunay Plüton kavuşumlu olduğu için kaçınılmaz dönüşümün habercisi, göz yaşı, bastırılmış öfke ve kırgınlıkların açığa çıkmasına neden olabilir. Evlilik ve ortaklıklarda stratejik davranma mevcut durumu kalıcılaştırmak adına yeni anlaşmalar söz konusu olabilir. Bir kısım yükselen koçlar için ilişkilerde evliliğe gidecek adımlar gelebilir.

Ay boyunca pozitif iletişim kurma, kardeş ve komşularla ilişkileri iyileştirme süreci 18 temmuz itibariyle sevgiyi anaç bir doğayla iletmeyi, sarıp sarmalamayı, duygusal temaları gündeme getirebilir. Özellikle ailenize karşı sevgi, şefkat ve merhamet gösterme, etrafındaki insanlara empati yapabilme duygusu size iyi gelecektir. Onların desteği de sırtınızdaki yükü biraz olsun hafifletebilir.

23 haziranda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte 5. eviniz hareketlenmeye başlayacak. Flörtler, heyecan verici ilişkiler ve beraberinde çocuklarınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Güneşi takip eden Merkür’ün de 19 temmuzda aslan burcuna geçişi duygusallığı bir kenara bırakarak iddialı, atılgan, ısrarcı, yaratıcı, eğlenceli, esprili, flörtöz olacağımız günler başlayacak. Ağustosun parlayan yıldızı güneşinde aslan burcunda olduğunu göz önünde bulundurursak tüm olumsuzluklara rağmen hayata keyifli yanlarından bakabilmeyi eğlenceli tarafları fark edebilme becerisi edinebilirsiniz.

25 temmuzda gerçekleşecek venüs jüpiter etkileşimi sevgide abartılı davranışlara kaçabileceğinize işaret ederken, evinizle ilgili büyük bir harcama getirebilir.

28 temmuzda gerçekleşecek aslan yeni ayı;

Aslan deyince sahne, sanat, coşku, yaratıcılık ve aşk dile gelir. Yeni ayla birlikte yalnız yükselen koçlar için yeni ilişkiler söz konusu olabilir. Heyecan verici bir yaz aşkına kapı aralayabilirsiniz. Aslan çocuklarla ilgili olduğu için çocuklara ilişkin konuların da gündeminize gelmesi söz konusu olabilir. Süregelen ilişkilerinizde merkür uranüs karesi karşılıklı sert söylemlerin kırgınlıklar yaratmasına neden olabilir. Burada ayın son günü gerçekleşecek mars uranüs kavuşumu risklerine de değinmeden geçmeyelim. Beklenmedik harcamalar biraz keyif kaçırabilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade