Aylık Kova YorumuKovaTemmuz 2022 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Temmuz 2, 20220
temmuz ayı aylık burç yorumları

Sevgili kova ve yükselen kovalar,

Haziran ayı sizin için iş ve kariyerinizin getirileriyle ilgilendiğiniz bir aydı. Konu ile ilgili gündeminiz temmuz ayının ilk on gününde de devam edebilir.

Mars 5 temmuzdan itibaren boğa burcuna geçecek ve siz de aileniz, ebeveynlerinizle ilişkileriniz, evinizle ilgili konulara yönelebilirsiniz. 5 temmuzdan 20 ağustosa kadar sağlığınızla ilgili bazı konularla ilgilenebilirsiniz.

6 temmuzda netleşecek venüs şiron etkileşimi ilişkilerde pozitif gelişmeler yaratırken, 9 temmuzda netleşecek güneş uranüs sekstili de sağlığınızda iyileşmeler ve inzivaya çekilme fırsatı yaratabilir.

Merkür 12 temmuz itibariyle uzun zamandır kaldığı ikizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde güneşle birlikte Merkür’ünde su grubu bir enerjiye dahil olması bakış açımızın doğrudan daha duygusal olabileceğine işaret ediyor. Zihinsel odağınızın tümüyle sağlığınıza, gündelik rutinlerinize, birlikte çalıştığınız ekibe yönelebilir.

13 temmuz da gerçekleşecek oğlak dolunayı;

Kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. 12. evinizde gerçekleşecek bu dolunay içsel bir değişim ve dönüşüme kapı aralayabilir. Dolunay Plüton kavuşumlu olduğu için kaçınılmaz dönüşümün habercisi, göz yaşı, bastırılmış öfke ve kırgınlıkların açığa çıkmasına neden olabilir. Rüyalarınız hareketlenirken, korkup endişe duyduğunuz konuların üstüne gidebilirsiniz. Kontrol edemediğiniz şeyler için kendinizi üzmeyin, bazen hayat bazı şeyleri akışa bırakmayı gerektiriyor!

Ay boyunca süregelen flört konuları, Venüs’ün 18 temmuz itibariyle sevgiyi anaç bir doğayla iletmeyi, sarıp sarmalamayı, duygusal temaları gündeme getirecek olan yengeç burcuna geçecek. Özellikle Venüs’ün 6. evinize girişi içsel dünyanızda iyileşme, telaşınızı bir nebze olsun rahatlatma fırsatı verirken, sağlığınızla ilgili harcamalar getirebilir. Bir evcil hayvan edinebilirsiniz.

23 haziranda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte 7. eviniz hareketlenmeye başlayacak. Odağınızda böylece ikili ilişkilere ve evliliğinize kayacak. Güneşi takip eden Merkür’ün de 19 temmuzda aslan burcuna geçişi duygusallığı bir kenara bırakarak iddialı, atılgan, ısrarcı, yaratıcı, eğlenceli, esprili, flörtöz olacağımız günler başlayacak. Ağustosun parlayan yıldızı güneşinde aslan burcunda olduğunu göz önünde bulundurursak tüm olumsuzluklara rağmen hayata keyifli yanlarından bakabilmeyi eğlenceli tarafları fark edebilme becerisi edinebilirsiniz. Sosyal ve birlikte hareket etme güdünüzün artacağı bu ay bir yandan yalnız kalma isteğinizi artırırken bir yandan da sizi kalabalıklar içinde kılacak.

25 temmuzda gerçekleşecek venüs jüpiter etkileşimi sevgide abartılı davranışlara kaçabileceğinize işaret ederken, birlikte çalıştığınız kişiler ve yakın çevrenizle aranızda gereksiz bir yakınlaşma yaratabilir.

28 temmuzda gerçekleşecek aslan yeni ayı;

Aslan deyince sahne, sanat, coşku, yaratıcılık ve aşk dile gelir. 7. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay yalnızlar için yeni bir aşka kapı aralayabilir. Birlikteliği olanlar ise bu dönemde keyifli zaman geçirme fırsatı yakalayabilir. Diğer taraftan Merkür uranüs karesi ailenizle aranızda bir takım ego savaşlarının çıkmasına neden olabilir. Ağzınızdan çıkanlara dikkat etmelisiniz! Burada ayın son günü gerçekleşecek mars uranüs kavuşumu risklerine de değinmeden geçmeyelim. Evinizle ilgili beklenmedik bir durum, taşınma kararı, kariyerde ortaya çıkabilecek bir durumla birlikte gündeme gelebilir. Ailenizle evinizi ayırmak isteyebilir, özgürlüğünüzü ilan edebilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade