Aylik Terazi YorumuTeraziTemmuz 2023 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Haziran 26, 20230
temmuz ayı aylık burç yorumları

Merhaba yükselen teraziler ve terazi burçları

İki ay aradan sonra yeniden buluştuk.

3 Temmuz oğlak burcunda dolunay;

Dolunay; kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. İletişim kurmak zorlaşıyor ve birazda karamsarız. 4. evinizde gerçekleşecek bu dolunay aileniz, eviniz, köklerinizle ilgili konuları gündeme getirebilir. Ebeveynlerinizle ilişkileriniz önem kazanabilir, ev değiştirmek, evde yeni düzenlemeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bir kısım yükselen terazilerin ailelerine yeni üyeler katılabilir.

Merkür İkizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde su enerjisi dengeyi sağlayacak. Zihinsel odağınız kariyerinize yönelebilir. Daha fazla insanla bağlantı kurma zamanı. Temmuzun ilk haftası patlama ve yangınlara karşı dikkatli olmalı, ocak, gaz, sigara gibi tehlike yaratabilecek durumlara karşı uyanık kalmalıyız. Bu patlama daha çok uzaktan akrabalarınızın yaşamında söz konusu olan manevi bir durum olabilir. Anne babanızın sağlığına dikkat etmelisiniz. İnançlarınıza saldırdığınızı düşünerek öfkelenebilirsiniz.

10 Temmuz’da uzun süredir aslan burcunda olan Mars başak burcuna geçiyor, 27 ağustosa kadar burada kalacak. Haliyle yaşam enerjimizde çözüm üretmek üzerine odaklanacak bu süreçte kusursuzluk arayışımız artabilir. İçsel mücadeleniz artabilir, hayatı sorgulayabilir, kendi kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Öfkenizi içinize atmamalısınız.

17 Temmuz yengeç yeni ayı;

Yengeç yeni ayı haritanızın 10. evinizde gerçekleşecek. 10 ev kariyer eviniz olduğu için bir süre kariyerinizi gözden geçirecek, işinizde iyileştirmelere gidecek, toplum önünde duruşunuza yatırım yapacaksınız. İş yaşamınızda kadersel bir döngüye girebilir, önemli bir seçim yapabilirsiniz. Bu alan aynı zamanda toplum önünde gelebileceğiniz tepe noktası olduğu için evli, bekar, anne, baba gibi statünüzde değişimler söz konusu olabilir veya bu durumları sorgulayabilirsiniz. Aslında istediğiniz yerde misiniz?

24 Temmuz Venüs retrosu başlıyor

5 haziranda Venüs aslan burcuna geçmişti, 9 ekime kadara burada kalacak. İki aydır bu alanda sizi sahnelere taşıdı. 23 temmuzda yavaşlıyor ve 24 temmuzda 29 derece kraliyet yıldızı Regulusla kavuşumda retro hareketine başlıyor. Venüs aslan burcundaki son retrosunu 2015 ağustosunda gerçekleştirmiş, aradan 8 yıl geçmiş. O tarihlere gitmek ufak bir öngörü kolaylığı getirebilir. Tümüyle aynı olmasa da ana temayı belirleyecektir. Venüs’e eşlik eden Merkür de bu süreçte birkaç kez Uranüs’le bağlantı kuracağı için para ve ekonomi piyasaları Satürn yani otorite dokunuşlarıyla sınırlandırılmaya çalışılsa da ani beklenmedik durumlar, piyasada şok edici etkiler görülebilir olmaz demek için farkındalık dolu bir dönem olabilir.

23 temmuzda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte kutlamalarınız başlıyor. Güneşi 11. Evinizde ağırlamaya başlıyorsunuz. Uzun bir zamandır Venüs ve Mars buradaydı. Ağustos gündeminizi belirleyecek olan Venüs retrosunda bu alanda yaşayacaksınız. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarını hayatınızda bu dönem önem kazanabilir, yeni insanlar, yeni hayaller! İşinizle ilgili uzun zamandır beklediğiniz ama bir türlü karşılığını alamadığınız parasal kaynak gelebilir. Daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir şeye kendinizi açabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden biri ile aranızda bir yakınlaşma olabilir, dans, spor ve sanat gibi aktiviteler bu dönemde çok iyi gelebilir. Çocuk yardım kurumlarında aktif görev almasanız bile mutlaka bir yardımda bulunmalısınız. Eski arkadaşlar ve aşklar kapınızı çalabilir.

Sevgiler

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade