Haftalık yorumlar23 – 29 Ekim haftası gökyüzü gündemi

Ekim 23, 20230
astroloji

23 Ekim Pazartesi haftaya ay kova burcunda başlıyoruz. Arkadaşlarla sosyalleşme, gruplara katılma ve başka insanlar yararına bir şeyler yapmak için harika bir hafta. Güneş 29 derece ile Nisan ayında gerçekleşmiş olan tutulmayı tetiklerken, ikili ilişkilerde krizler, hukuk mücadelesi ve büyük sonla anmalar söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde ise güneş akrep burcuna geçerek sonbaharı hayatımızda sabitliyor olacak. Derinliğin, korkusuzluk, ve krizlerin borcu akrepler iyi ki doğdunuz iyi ki bizimlesiniz sizinle korkularımızın üzerine gitmeyi öğreniyoruz.

Nice yaşlara

24 ekim güneş satürn üçgeni gerçekleşiyor su elementini de gerçekleşecek olan bu açı hayatımızda sağlam zeminler yaratmayı mümkün kılabilir. Ne kadar başarılısın olursak olalım daha iyisini yapabileceğimize dair inancımız artabilir. Korkularınızı aydınlatarak, sorunların bilinciyle erişebiliriz. 24 ekim’de balık burcuna geçen ay 25 Ekim’de de seyrine devam ettirirken sezgisel derin ve edebi düşünme kabiliyetimiz artabilir. Yaklaşan Merkür mars kavuşumu sabırsız Arzularınıza hızla ulaşmaya istekle tutumlar sergilememiz de neden olabilir.

26 Ekim’de ay koç burcuna doğru ilerliyor ve ay tutulmasına hazırlanan gökyüzü daha bir tutunmanın etkisini geride bırakmamışken; akmak bilmeyen zamanın sabırsızlığına kendimizi kaptırabiliriz. Şiron la kavuşan ay romantik ilişkilerde tekrar eden ve asla ders alamadığımız deneyimlerin acısıyla yüzleştirebilir. Baş ağrıları kabızlık ve ishal gibi sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

28 Ekim boğa burcunda ay tutulması gerçekleşiyor. Tutulma saat 20 23 d gerçekleşeceği için ülkemizden gözlemlenebilecek. Aynı zamanda bu tutulma son bir yıldır deneyimlediğimiz akrep ve boğa tutulmalarının sonuncusu olacak. 5 derece boğa burcunda yerleşmiş gezegenleri olanlar en yoğun etkileri alırken, özellikle akrep kova ve aslanlar uzun süredir mücadele ettikleri konularda sona hazırlayacaklar. Birtakım hayal kırıklıkları söylenen yalanlar gizlenen gerçekler can acıtabilir.

29 ekim de merkür Jüpiter karşıtlığı- merkür mars kavuşum hızlı sabırsız olabiliriz. Kimi kiminin hırsıyla mücadele edemeyeceğimizi görebilir veya aynı hırsla karşılık verebiliriz.

30 ekim de ay kişiler burcuna geçerken konuşma, araştırmaya istekliyiz. Telefon trafiğimiz gün arttığı bir gün olabilir. Beraberinde 31 ekim de netleşecek venüs Uranüs üçgeni beklenmedik parasal kazançlar ile haftanın en güzel günü olabilir. İlişkilerde sürpriz gelişmeler yüzünüzü güldürebilir.

Son haftalarda tutulmaların da etkisiyle çok yorucu bir ay geçirdiğimizin farkındayım. Yaşadığımız her şey ama her şey insan için ve insana dair… hepsi bir şey öğretmeye hepsi o ayrılmadığımız koltuklardan kaldırmaya hepsi harekete geçirmeye daha iyidir bir motivasyon sebebi. Konumlar ve pozisyonlar değişmese de siz ruhsal olarak daha iyi bir versiyonunuza ulaşmak üzeresiniz ve ben de elimden geldiğince haftalık yorumlarla sizlerin yanınızdayım.

Mutlu keyifli ve aşk dolu bir hafta dilerim

Haftayı video olarak izlemek isterseniz youtube hesabımı ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade